O firmě

Dokonalý design, preciznost, kvalita a originalita.

Truhlářství Růžička

Naše truhlářství je na trhu již několik let, máme  dynamický růst a to mimo jiné i díky kladným referencím našich klientů. Zručnost, dovednost, píle a kvalitně odvedená práce je zásluhou našich dlouholetých znalostí  v oboru truhlářském.

Sídlíme na Vysočině , a proto jsme schopni zrealizovat Vaše přání v oblasti Vysočina, Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Chotěboř. Nebráníme se ale také práci po celé republice v případě spolehlivé domluvy.

Specializujeme se především na zakázkovou výrobu nábytku jako je výroba kuchyní, ložnic,postelí na míru, vestavěných skříní, dětského nábytku, ale také altánků, pergol a zahradního nábytku aj. Naše odborná práce je promyšlená do posledního detailu tak, aby vyhovovala všem Vašim potřebám a přáním. Dokážeme sladit náš nábytek s doplňky nebo detaily pro Váš interiér  v klasickém nebo moderním stylu bydlení.

Pro veškerou výrobu používáme kvalitní vysušené dřevo, které nám dodávají dodavatelé z našeho okolí, a se kterými také dlouhodobě spolupracujeme. Jsme schopni dodat kvalitní a moderní materiál, doplnit informace o odolnosti proti poškrábání nebo ošetření nábytku.

Naši přední dodavatelé kvalitního materiálu jsou: firma Kili s.r.o, Kronospan spol.s.r.o, DDL družstvo Lukavec, Hettich ČR, k.s., Blum, Siro, Volpato, Grena a.s.,Trachea a.s., Egger CZ, s.r.o, Franke.

Naše firma vychází svým klientům maximálně vstříc, a proto jsme schopni zajistit například i nábytek z exotického dřeva podle požadavků zákazníka.

Naše práce je náš koníček!